Web Analytics
Ermira Babaliu Voglushja ime playlist Music t

Ermira Babaliu Voglushja ime playlist Music t

<

Ermira Babaliu - Voglushja ime (+playlist)

ERMIRA BABALIU - RIKI TAK JA BEN TE PORTA

Ermira Babaliu - Vogelushja ime (Official Video HD)

From Acadia to Zion: How to shoot national parks

ERMIRA BABALIU - LULET E MAJIT

Portokalli, 11 Tetor 2015 - Kenga nostalgji (Ermira Babaliu)

Ermira Babaliu - Do te me kuptosh (Official Video HD)

ERMIRA BABALIU & REDON MAKASHI - PRAGU I VEGJELISE

Ermira Babaliu - I bardhe (Official Song)

Ermira Babaliu~ Marjana/ Vajza Shqiptare

ERMIRA BABALIU - Harroje,harroje

Kengetarja e madhe Ermira Babaliu nderohet nga miqte (Video)

ERMIRA BABALIU - URIMI YT

Ermira Babaliu & Ardit Gjebrea

Playlist of ERMIRA BABALIU - Harroje,harroje - Melodlist - Online Songs & Music Playlists

ERMIRA BABALIU - E NJEJTA ENDERR

KORCA QYTETI I ENDRRAVE KENDON KASTRIOT TUSHA

Skip navigation

Gerti Mucollari - Ike more dhene (Video - Tekst). Almus Music

EDELINA+EMINI-FOTO.jpg

Luan Zhegu - Vajza dhe deti

Friday, 13 April 2012

Unë për ty - Ermira Kola

Niko Komani Tuna

Noizy anulon koncertet, operohet ne sy.

Babai i Franceskes: Vajza ime e dashuruar me parate.

Ermira Babaliu kunder kenges 'Mamica"

Vajza e cila sikur është rritur para kohe, Eni Koçi, po e shijon suksesin që askush s'e beson, sidomos me këngën e saj të fundit në bashkëpunim me Noizyn, ...

Besnik Qaka ne Gjykate, Menaxheri: "Vajza ka terhequr aktakuzen..."

Genta e BB: Une nuse e Dubai-t

Music:

Samanta Karavella, seksi ne klipin e ri.

Enca Haxhia, e thjeshte dhe e dashur

Besoj se ju kujtohet spektakli i dështuar që u mbajt për disa vite radhazi në Shqipëri, 'Kafazi i Artë', apo ndoshta e keni harruar? Vajza e cila fitoi ...

Kjo është vajza e cila e shihni në foto ku ne zbulojmë që ka gjak shqiptari, pasi nëna e saj është nga Kosova, ndërsa me baba italian.

Almeda Abazi, imazh i "L'Oreal"

Noizy: Per momentin nuk ka femer ne jeten time, Sheila eshte vetem nje shoqe.

Enca Haxhia, e lindur per skene.

Tuna fle zhveshur ne hotel

Nora Istrefi ndryshon pamjen

Ka qenë një koncert në Vushtrri, i organizuar për të ndihmuar një vajzë të vogël për t'u shëruar, në të cilin këngëtarja më e kërkuar shqiptare nuk ka ...

Vajza e këngës që triumfoi në 'Dancing with the Stars Albania 3', këngëtarja Elvana Gjata vjen sot në rubrikën e pëlqimeve dhe gjërave që ajo i urren.

Kengetarja Lori ka bere te ditur ne nje interviste per "Bluetooth" se eshte ne pergaditje te dy kengeve qe do t'i lancoj se shpejti me videoklip.

Tuesday, 31 July 2012

Rosela, edhe e pesta e saj pa fat

Rosela Gjylbegu

Të të them je lule (Serenata Korcare)

Nora Istrefi: Nuk e nderroj Robertin me askend ne bote.

Beatrix Ramosaj

30 dite pa Shkendijen, haj medet.

Mirjeta Bajramaj

Dren Abazi kete here me Ledina Çelon

Rovena Stefa: Kur te martohem, do bej 5 femije.

Dafina Rexhepi, kenge per t'i bashkuar njerezit

Elvana Gjata kerkon mashkull te suksesshem.

Nëse deri tani vajza është shquar për një atraktivitet në skenë, kjo është dhe falë një shkollë që ka bërë. E kemi fjalën për këngëtaren Ronela Hajati, ...

Nora nuk e ofendon Riten, por krenohet me te

Valoni qe la futbollin per modelizmin

Ervin Bushati: Rrjedha qe mori karriera ime pas shkrirjes se grupit MISTER

Lori by Avni Selmani

Linda Halimi: “I urrej femrat qe bejne operacione plastike"

Enca: Kengetaret te cilave dua t'i ngjaj

Inva Mula lind vajze, e pagezon me emrin e nenes Nina

S'kemi bashkëpunuar me terroristët, ato janë vetëm vajza me profesion modele të moshës sime…

Elis Nova: Ne “Top Fest” ironizoj realitetin shqiptar

Genta Ismajli humb nurin

Jo e gatshme per t'u bere nuse

Arta Kallaba, regjisorja e frymes se re.

Ashti siç ne e kishim përshkruar në intervistën kohë më parë, dhënë gazetës sonë, ashtu ishte këngëtarja e re nga Tirana, Enca Haxhia, e cila ka rrëfyer për ...

Nora Istrefi ne klip me syzet e Vali Korleones

Enca Haxhia, e embel si Elvana Gjata.

Genta kthehet nga Amerika bionde

Big Mama pas aksidentit e traumatizuar, kthehet ne Tetove.

Kengetaret, shpenzime per te qene “in”

Fansi i Flori-t, jep interviste ne vend te tij

Check Also

Besa Kokedhima, ne Rumani per kengen e re

Rita Ora rremben rolin filmik te Rihannes

Arian Cani: Debatet politike ne kete vend jane shterpe apo autik.

Adelina: 9 dite, 1.3 milione klikime

Adelina Tahiri

Edona ne Photoshoot Si Shtatzene.

Kanë qenë të bukura këto pushime për këngëtaren Ledina Çelo, e cila pak ditë më parë është rikthyer në Shqipëri. Këngëtarja, e cila ka kaluar disa ditë ...

Lumturia e Gilit

Vajza e cila doli e treta në finale në “Big Brother 5”, Genta si duket ojo gjen kohë që të hyjë në facebook dhe pse jo të ngacmojë me rimën e bejteve ...

A e mban mend kitare e dashur - serenata korcare

Thuajse të gjitha vajzat që këtë herë u panë duke performuar me nga një këngë në koncertin e mbajtur në Sheshin 21, të enjten e kaluar, për t'i thënë ...

Monday, 27 August 2012