Web Analytics
Foto Bleona imitoi JLon Vipat Shqiptare t

Foto Bleona imitoi JLon Vipat Shqiptare t

<

Foto #Bleona imitoi #JLo-në

Gjërat që do të mbahen mend gjithmonë nga “Kënga Magjike” në vite! | Blitz | Kliko dhe Informohu

elvana kimm

Elvana Gjata

Ja kush është nëna e vërtetë e Hazallit

Ajo quhet Enca Haxhia, dhe është nga Tirana, ndërsa jo vetëm është simpatike, por këndon edhe bukur, pavarësisht se provoi edhe në spektaklin “The Voice of ...

Xhemi

Nuk do ta besoni sa vjeç është Bleona Qereti

Këngëtarja shqiptare Adelina Ismajli si duket i është rikthyer këngëve shqiptare, pas tentimit për tu bërë e famshme edhe në gjuhën angleze.

Kjo është Familja E Kidës

Besart Kallaku: 'Jeta ime quhet Xhensila'

Bleona, vajza e mamit ele babit

Jo vetem kryeministri, por edhe personazhe te tjera te politikes imitohen lehte

Na pëlqeu shumë kënga e fundit e Nora Istrefit, 'Ski me ik', dhe jo vetëm kënga, por edhe këngëtarja është dukur shumë seksi. Mirëpo, si duket, Nora ka ...

Maska e VIP-ave shqiptare

Driloni Hoxha: Sali Berisha mos vdeksh kurr .

Edhe Kida Si Tuna & Ronela!

Drilon Hoxha: Une, imituesi 19-vje ar i Sali Berishes

Friday, 24 February 2012

Bleona: “As Eliza Dushku dhe askush tjetër mos të abuzojnë me patriotizmin në kurrizin tim”

Artisti shqiptar nga Hollywoodi po sjell shkollë filmi në Kosovë

Bleona lakuriq në tapetin e kuq

Moderatorja shqiptare reagon ndaj atyre që i shanë gjoksin: Pse shqetësoheni për c*cat

Agron Llakaj largohet nga 'Portokalli', tani 'Milioneri' i ri n Tv Klan

Hitet shqiptare qe pushtuan veren e 2012-s

Qytetarët i çojnë “dhuratë” Dritan Lelit: Të fala nga Zvërneci

Agron Llakaj, Letrat e Fshehta te Dashurise

Fejohet Rudina e Portokallise.

Gjini i 'Portokalli'-se do te shfaqet si reper, realizon klip ku ironizon vajzat e Bllokut

Kliko: Port Side

Ndodh edhe kështu, nëse dikur flisnim se i njëjti fustan ishte edhe në trupin e një artisteje shqiptare, e më pas e kishte veshur edhe një femër tjetër vip, ...

Aida e Lirita puthen n buz

Shpërthen publikisht moderatorja shqiptare: Jam dashnorja jote!

ALBA VIP Thashetheme: Devis Xherahu ben publike lidhjen me Miss-in, ish gruaja shperthen.

Alpet shqiptare, atraksioni i veçantë turistik

Me 2 milionë euro në valixhe, 4 shqiptarët rrëmbejnë francezen në mes të hotelit në Milano · "

Modelet shqiptare guxojn t pozojn nudo

Linda Halimi Fiton Top Fest 6

Disco Sparta Cima Adelina Thaqi Viola

Bleona qereti Kjo nuk është hera e parë që e dëgjojmë këtë krahasim sepse Bleona Qereti ka vërtetë ngjashmëri me të bukurën e kinemasë botërore, ...

Mirjeta: Mund t lidhesha me t huaj, por dua familje shqiptare

Por, në dukje ajo nuk ishte as pak e as më shumë, e as më me stil sesa këngëtarja shqiptare, ...

Bleona Qereti promovon albumin ne gjuhen angleze me foto seksi

Foto/ Pas ndarjes nga e dashura, Albano Bogdo ngushëllohet tek “aktorja me b*thë të mëdha”

“Ke imituar Kimin”, Bleona e lë pa fjalë fansin pas përgjigjes epike:

Bleona Qereti me foto nudo, super sensuale.

Valer ...

Bemat e VIP-ave ne Gjimnaz!

Adelina bllokon plazhin e Vlores.

Revista BLUETOOTH - 14 Qershor 2012